
Bezoek ons
Triveni indian cuisine
Xàtiva
Adres
Av. de Selgas, 22, 46800 Xàtiva, Valencia, España
Xàtiva
Contact
632 63 53 46Vandaag: 12:00–16:00, 19:00–23:45
Zie openingstijden
Maandag12:00–16:00, 19:00–23:45
Dinsdag12:00–16:00, 19:00–23:30
Woensdag12:00–16:00, 19:00–23:45
Donderdag12:00–16:00, 19:00–23:45
Vrijdag12:00–16:00, 19:00–23:45
Zaterdag12:00–16:00, 19:00–23:45
Zondag12:00–16:00, 19:00–23:45
Otros restaurantes en Xàtiva
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Triveni indian cuisine zich?
Triveni indian cuisine bevindt zich op Av. de Selgas, 22, 46800 Xàtiva, Valencia, España, Xàtiva. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Triveni indian cuisine?
De openingstijden van Triveni indian cuisine kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Triveni indian cuisine?
Triveni indian cuisine biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Triveni indian cuisine een dagmenu?
Triveni indian cuisine publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Triveni indian cuisine?
U kunt Triveni indian cuisine bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Triveni indian cuisine?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend