Bar La Caña de España - restaurante en Villajoyosa, Alicante, España

Bezoek ons

Bar La Caña de España

Villajoyosa

Routebeschrijving

Adres

Av. del Puerto, N° 38, Local 4, 03570 Villajoyosa, Alicante, España

Villajoyosa

Vandaag: 9:00–16:00

Zie openingstijden
Maandag9:00–16:00
DinsdagCerrado
Woensdag9:00–16:00
Donderdag9:00–16:00
Vrijdag9:00–16:00
Zaterdag9:00–16:00
Zondag9:00–16:00

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Bar La Caña de España zich?
Bar La Caña de España bevindt zich op Av. del Puerto, N° 38, Local 4, 03570 Villajoyosa, Alicante, España, Villajoyosa. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Bar La Caña de España?
De openingstijden van Bar La Caña de España kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Bar La Caña de España?
Bar La Caña de España biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Bar La Caña de España een dagmenu?
Bar La Caña de España publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Bar La Caña de España?
U kunt Bar La Caña de España bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van Bar La Caña de España?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend