
Bezoek ons
Taberna El Carrer
Valencia
Adres
Pl. de l'Església, 16, Campanar, 46015 València, Valencia, España
Valencia
Contact
622 50 44 40Website
www.elcarrer.comVandaag: Cerrado
Zie openingstijden
MaandagCerrado
DinsdagCerrado
Woensdag9:00–24:00
Donderdag9:00–24:00
Vrijdag9:00–1:00
Zaterdag9:00–1:00
Zondag9:00–17:00
Otros restaurantes en Valencia
Ver todos →Veelgestelde vragen
Hoe kan ik het menu van Taberna El Carrer bekijken?
U kunt het volledige menu van Taberna El Carrer op deze pagina bekijken. Klik op "Zie menu" om alle categorieën en gerechten te verkennen. Het menu is beschikbaar in het Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Waar bevindt Taberna El Carrer zich?
Taberna El Carrer bevindt zich op Pl. de l'Església, 16, Campanar, 46015 València, Valencia, España, Valencia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Taberna El Carrer?
De openingstijden van Taberna El Carrer kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Taberna El Carrer?
Taberna El Carrer biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
In welke talen is het menu beschikbaar?
Het menu van Taberna El Carrer is beschikbaar in 5 talen: Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Heeft Taberna El Carrer een dagmenu?
Taberna El Carrer publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Taberna El Carrer?
U kunt Taberna El Carrer bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Taberna El Carrer?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend