
Bezoek ons
Istanbul pizzería kebab (Halal)
Valencia
Adres
C/ del Clariano, 7, Algirós, 46021 València, Valencia, España
Valencia
Contact
960 15 02 33Vandaag: 13:00–0:30
Zie openingstijden
Maandag13:00–0:30
Dinsdag13:00–0:30
Woensdag13:00–0:30
Donderdag13:00–0:30
Vrijdag13:00–0:30
Zaterdag13:00–0:30
Zondag13:00–0:30
Otros restaurantes en Valencia
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Istanbul pizzería kebab (Halal) zich?
Istanbul pizzería kebab (Halal) bevindt zich op C/ del Clariano, 7, Algirós, 46021 València, Valencia, España, Valencia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Istanbul pizzería kebab (Halal)?
De openingstijden van Istanbul pizzería kebab (Halal) kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Istanbul pizzería kebab (Halal)?
Istanbul pizzería kebab (Halal) biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Istanbul pizzería kebab (Halal) een dagmenu?
Istanbul pizzería kebab (Halal) publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Istanbul pizzería kebab (Halal)?
U kunt Istanbul pizzería kebab (Halal) bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Istanbul pizzería kebab (Halal)?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend