Café Rialto - restaurante en Valencia, Valencia, España

Bezoek ons

Café Rialto

Valencia

Routebeschrijving

Adres

Pl. de l'Ajuntament, 17, Ciutat Vella, 46002 València, Valencia, España

Valencia

Vandaag: 8:00–17:00

Zie openingstijden
Maandag8:00–17:00
Dinsdag8:00–20:00
Woensdag8:00–20:00
Donderdag8:00–20:00
Vrijdag8:00–20:00
Zaterdag5:00–21:00
Zondag5:00–21:00

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Café Rialto zich?
Café Rialto bevindt zich op Pl. de l'Ajuntament, 17, Ciutat Vella, 46002 València, Valencia, España, Valencia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Café Rialto?
De openingstijden van Café Rialto kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Café Rialto?
Café Rialto biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Café Rialto een dagmenu?
Café Rialto publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Café Rialto?
U kunt Café Rialto bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van Café Rialto?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend