
Bezoek ons
Bon kebab pizzeria - Comida Halal
Valencia
Adres
Carrer de Bernat Descoll, 55, Quatre Carreres, 46026 València, Valencia, España
Valencia
Contact
633 68 14 18Vandaag: Cerrado
Zie openingstijden
MaandagCerrado
Dinsdag12:30–16:30, 18:30–23:30
Woensdag12:30–16:30, 18:30–23:30
Donderdag12:30–16:30, 18:30–23:30
Vrijdag12:30–16:30, 18:30–23:30
Zaterdag12:30–16:30, 18:30–23:30
Zondag12:30–16:30, 18:30–23:30
Otros restaurantes en Valencia
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Bon kebab pizzeria - Comida Halal zich?
Bon kebab pizzeria - Comida Halal bevindt zich op Carrer de Bernat Descoll, 55, Quatre Carreres, 46026 València, Valencia, España, Valencia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Bon kebab pizzeria - Comida Halal?
De openingstijden van Bon kebab pizzeria - Comida Halal kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Bon kebab pizzeria - Comida Halal?
Bon kebab pizzeria - Comida Halal biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Bon kebab pizzeria - Comida Halal een dagmenu?
Bon kebab pizzeria - Comida Halal publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Bon kebab pizzeria - Comida Halal?
U kunt Bon kebab pizzeria - Comida Halal bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Bon kebab pizzeria - Comida Halal?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend