Bar Restaurante Alacena - restaurante en Valencia, Valencia, España

Bezoek ons

Bar Restaurante Alacena

Valencia

Routebeschrijving

Adres

Carrer del Real de Gandia, 3, Benimaclet, 46020 València, Valencia, España

Valencia

Vandaag: 8:00–16:00

Zie openingstijden
Maandag8:00–16:00
DinsdagCerrado
Woensdag8:00–24:00
Donderdag8:00–24:00
Vrijdag8:00–24:00
Zaterdag9:00–16:00, 18:00–24:00
Zondag9:00–17:00

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Bar Restaurante Alacena zich?
Bar Restaurante Alacena bevindt zich op Carrer del Real de Gandia, 3, Benimaclet, 46020 València, Valencia, España, Valencia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Bar Restaurante Alacena?
De openingstijden van Bar Restaurante Alacena kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Bar Restaurante Alacena?
Bar Restaurante Alacena biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Bar Restaurante Alacena een dagmenu?
Bar Restaurante Alacena publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Bar Restaurante Alacena?
U kunt Bar Restaurante Alacena bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van Bar Restaurante Alacena?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend