Restaurante Latino Jax Torrevieja - restaurante en Torrevieja, Alicante, España

Restaurante Latino Jax Torrevieja

Latijns-Amerikaanse smaken aan de Middellandse Zee

Latijns-Amerikaanse smaken aan de Middellandse Zee

In Torrevieja, waar culturen van over de hele wereld samenkomen, brengt Jax authentieke Latijns-Amerikaanse smaken naar jouw tafel. Gerechten geworteld in Venezuela, Colombia, Peru en verder, bereid met verse producten en de warmte van thuiskoken. Hier is elk gerecht een reis zonder de Costa Blanca te verlaten.

Bekijk onze kaart
Jouw feest, met Latijns-Amerikaanse smaak

Jouw feest, met Latijns-Amerikaanse smaak

Verjaardagen, familiebijeenkomsten, zakelijke diners of gewoon een bijzondere avond. Jax organiseert evenementen met de energie en vreugde die alleen de Latijns-Amerikaanse cultuur kan bieden. Muziek, overvloedig eten en een team dat er alles aan doet om jouw avond onvergetelijk te maken. Afhalen en bezorgen ook beschikbaar.

Reserveer via WhatsApp

Torrevieja smaakt naar Latijns-Amerika

Open maandag tot zondag (dinsdag gesloten). Online reserveringen, WhatsApp en privé-evenementen.

Bel ons

Bezoek ons

Restaurante Latino Jax Torrevieja

Torrevieja

Routebeschrijving

Adres

C. la Loma, 9, 03182 Torrevieja, Alicante, España

Torrevieja

Vandaag: 9:00–23:00

Zie openingstijden
Maandag9:00–23:00
Dinsdag9:00–23:30
Woensdag9:00–23:30
Donderdag9:00–23:30
Vrijdag9:00–23:30
Zaterdag9:00–23:30
Zondag9:00–23:30
Zie menu

Klaar om te bestellen?

Ontdek ons volledige menu met al onze gerechten

Zie menu

Veelgestelde vragen

Hoe kan ik het menu van Restaurante Latino Jax Torrevieja bekijken?
U kunt het volledige menu van Restaurante Latino Jax Torrevieja op deze pagina bekijken. Klik op "Zie menu" om alle categorieën en gerechten te verkennen. Het menu is beschikbaar in het Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Waar bevindt Restaurante Latino Jax Torrevieja zich?
Restaurante Latino Jax Torrevieja bevindt zich op C. la Loma, 9, 03182 Torrevieja, Alicante, España, Torrevieja. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Restaurante Latino Jax Torrevieja?
De openingstijden van Restaurante Latino Jax Torrevieja kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Restaurante Latino Jax Torrevieja?
Restaurante Latino Jax Torrevieja biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
In welke talen is het menu beschikbaar?
Het menu van Restaurante Latino Jax Torrevieja is beschikbaar in 5 talen: Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Heeft Restaurante Latino Jax Torrevieja een dagmenu?
Restaurante Latino Jax Torrevieja publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Restaurante Latino Jax Torrevieja?
U kunt Restaurante Latino Jax Torrevieja bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.