
Bezoek ons
El Cantonet
Torreblanca
Adres
C. Torre, 17, 12596 Torreblanca, Castellón, España
Torreblanca
Vandaag: 7:00–23:00
Zie openingstijden
Maandag7:00–23:00
Dinsdag7:00–23:00
Woensdag7:00–23:00
Donderdag7:00–23:00
Vrijdag7:00–23:00
Zaterdag7:00–23:00
Zondag7:00–23:00
Otros restaurantes en Torreblanca
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt El Cantonet zich?
El Cantonet bevindt zich op C. Torre, 17, 12596 Torreblanca, Castellón, España, Torreblanca. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van El Cantonet?
De openingstijden van El Cantonet kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij El Cantonet?
El Cantonet biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft El Cantonet een dagmenu?
El Cantonet publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Bent u de eigenaar van El Cantonet?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend