
Bezoek ons
La Nova Dolce
Santa Pola
Adres
Carrer Castaños, 34, 03130 Santa Pola, Alicante, España
Santa Pola
Contact
634 85 44 11Website
www.lanovadolce.comVandaag: 20:00–23:00
Zie openingstijden
Maandag20:00–23:00
DinsdagCerrado
Woensdag20:00–23:00
Donderdag20:00–23:00
Vrijdag13:00–16:00, 20:00–23:00
Zaterdag13:00–16:00, 20:00–23:00
Zondag13:00–16:00, 20:00–23:00
Otros restaurantes en Santa Pola
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Nova Dolce zich?
La Nova Dolce bevindt zich op Carrer Castaños, 34, 03130 Santa Pola, Alicante, España, Santa Pola. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van La Nova Dolce?
De openingstijden van La Nova Dolce kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij La Nova Dolce?
La Nova Dolce biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft La Nova Dolce een dagmenu?
La Nova Dolce publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met La Nova Dolce?
U kunt La Nova Dolce bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van La Nova Dolce?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend