
Bezoek ons
Selva Bar Cafetería
Sagunto
Adres
Carrer Illa de Còrsega, 14, 46520 Port de Sagunt, Valencia, España
Sagunto
Contact
614 03 06 93Vandaag: 9:00–14:30, 18:00–20:30
Zie openingstijden
Maandag9:00–14:30, 18:00–20:30
Dinsdag9:00–14:30, 18:00–20:30
Woensdag9:00–14:30, 18:00–20:30
Donderdag9:00–14:30
Vrijdag9:00–14:30, 18:00–20:30
Zaterdag9:30–15:00, 18:00–21:00
ZondagCerrado
Otros restaurantes en Sagunto
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Selva Bar Cafetería zich?
Selva Bar Cafetería bevindt zich op Carrer Illa de Còrsega, 14, 46520 Port de Sagunt, Valencia, España, Sagunto. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Selva Bar Cafetería?
De openingstijden van Selva Bar Cafetería kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Selva Bar Cafetería?
Selva Bar Cafetería biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Selva Bar Cafetería een dagmenu?
Selva Bar Cafetería publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Selva Bar Cafetería?
U kunt Selva Bar Cafetería bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Selva Bar Cafetería?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend