LA PLACETA BISTRO PIZZA - restaurante en Pego, Alicante, España

Bezoek ons

LA PLACETA BISTRO PIZZA

Pego

Routebeschrijving

Adres

Paseo, Passeig Reina Sofia, 16, 03780 Pego, Alicante, España

Pego

Vandaag: 8:00–22:30

Zie openingstijden
Maandag8:00–22:30
Dinsdag8:00–22:30
Woensdag8:00–22:30
Donderdag8:00–22:30
Vrijdag8:00–23:00
Zaterdag9:00–23:00
ZondagCerrado

Veelgestelde vragen

Waar bevindt LA PLACETA BISTRO PIZZA zich?
LA PLACETA BISTRO PIZZA bevindt zich op Paseo, Passeig Reina Sofia, 16, 03780 Pego, Alicante, España, Pego. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van LA PLACETA BISTRO PIZZA?
De openingstijden van LA PLACETA BISTRO PIZZA kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij LA PLACETA BISTRO PIZZA?
LA PLACETA BISTRO PIZZA biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft LA PLACETA BISTRO PIZZA een dagmenu?
LA PLACETA BISTRO PIZZA publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met LA PLACETA BISTRO PIZZA?
U kunt LA PLACETA BISTRO PIZZA bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van LA PLACETA BISTRO PIZZA?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend