
Hotel Servigroup Koral Beach
Geniet van authentieke Spaanse keuken bereid met respect voor traditionele recepten en kwaliteitsingrediënten. De warme, gastvrije sfeer maakt het de ideale plek voor intieme dinertjes, romantische avonden, familiepicknicks of gezellige feesten met vrienden. Elk gerecht vertelt het verhaal van Mediterraanse erfenis en culinaire traditie, wat resulteert in een onvergetelijke eetervaring.

Over ons
Geniet van authentieke Spaanse keuken bereid met respect voor traditionele recepten en kwaliteitsingrediënten. De warme, gastvrije sfeer maakt het de ideale plek voor intieme dinertjes, romantische avonden, familiepicknicks of gezellige feesten met vrienden. Elk gerecht vertelt het verhaal van Mediterraanse erfenis en culinaire traditie, wat resulteert in een onvergetelijke eetervaring.
gerechten
Categorieën
Bezoek ons
Hotel Servigroup Koral Beach
Oropesa del Mar
Adres
Passeig Marítim del Mediterrani, 43, 12594 Orpesa, Castelló
Oropesa del Mar
Contact
964 31 09 50Otros restaurantes en Oropesa del Mar
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Hotel Servigroup Koral Beach zich?
Wat zijn de openingstijden van Hotel Servigroup Koral Beach?
Kan ik een tafel reserveren bij Hotel Servigroup Koral Beach?
Heeft Hotel Servigroup Koral Beach een dagmenu?
Hoe kan ik contact opnemen met Hotel Servigroup Koral Beach?
Bent u de eigenaar van Hotel Servigroup Koral Beach?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.