
Bezoek ons
Mesa Bar & Bistro
Jávea
Adres
Av. de la Llibertat, 29, 31, 03730 Xàbia, Alicante, España
Jávea
Contact
711 06 32 70Website
yourmesa.comVandaag: 16:00–24:00
Zie openingstijden
Maandag16:00–24:00
Dinsdag16:00–24:00
Woensdag16:00–24:00
Donderdag16:00–24:00
Vrijdag16:00–1:00
Zaterdag16:00–1:00
Zondag16:00–24:00
Otros restaurantes en Jávea
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Mesa Bar & Bistro zich?
Mesa Bar & Bistro bevindt zich op Av. de la Llibertat, 29, 31, 03730 Xàbia, Alicante, España, Jávea. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Mesa Bar & Bistro?
De openingstijden van Mesa Bar & Bistro kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Mesa Bar & Bistro?
Mesa Bar & Bistro biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Mesa Bar & Bistro een dagmenu?
Mesa Bar & Bistro publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Mesa Bar & Bistro?
U kunt Mesa Bar & Bistro bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Mesa Bar & Bistro?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend