
Bezoek ons
La Barrica
Elche
Adres
Carrer Mare de Déu del Carme, 14, 03202 Elx, Alicante, España
Elche
Contact
621 21 56 38Website
labarricaelche.eatbu.comSociale media
Vandaag: 19:03–1:03
Zie openingstijden
Maandag19:03–1:03
Dinsdag19:03–1:03
Woensdag12:03–16:30, 19:03–1:03
Donderdag12:03–16:30, 19:03–1:03
Vrijdag12:04–16:30, 19:05–1:05
Zaterdag12:03–16:30, 19:03–1:03
Zondag12:03–16:30, 19:03–1:03
Otros restaurantes en Elche
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Barrica zich?
La Barrica bevindt zich op Carrer Mare de Déu del Carme, 14, 03202 Elx, Alicante, España, Elche. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van La Barrica?
De openingstijden van La Barrica kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij La Barrica?
La Barrica biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft La Barrica een dagmenu?
La Barrica publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met La Barrica?
U kunt La Barrica bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van La Barrica?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend