Flanagan's Irish Pub - restaurante en El Campello, Alicante, España

Bezoek ons

Flanagan's Irish Pub

El Campello

Routebeschrijving

Adres

San Bartolomé, 35, 2 Bajo, 03560 El Campello, Alicante, España

El Campello

Vandaag: 8:30–23:00

Zie openingstijden
Maandag8:30–23:00
Dinsdag8:30–23:00
Woensdag8:30–0:30
Donderdag8:30–0:30
Vrijdag8:30–1:30
Zaterdag8:30–1:30
Zondag17:00–24:00

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Flanagan's Irish Pub zich?
Flanagan's Irish Pub bevindt zich op San Bartolomé, 35, 2 Bajo, 03560 El Campello, Alicante, España, El Campello. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Flanagan's Irish Pub?
De openingstijden van Flanagan's Irish Pub kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Flanagan's Irish Pub?
Flanagan's Irish Pub biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Flanagan's Irish Pub een dagmenu?
Flanagan's Irish Pub publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Flanagan's Irish Pub?
U kunt Flanagan's Irish Pub bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van Flanagan's Irish Pub?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend