
Bezoek ons
La Comanda&Cia
Dénia
Adres
C/ de Sandunga, 52, 03700 Dénia, Alicante, España
Dénia
Contact
657 13 57 57Website
www.lacomandanciadenia.comVandaag: Cerrado
Zie openingstijden
MaandagCerrado
Dinsdag13:00–16:30
Woensdag13:00–16:30
Donderdag13:00–16:30
Vrijdag13:00–16:30, 20:00–23:30
Zaterdag13:00–16:30, 20:00–23:30
Zondag13:00–16:30
Otros restaurantes en Dénia
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Comanda&Cia zich?
La Comanda&Cia bevindt zich op C/ de Sandunga, 52, 03700 Dénia, Alicante, España, Dénia. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van La Comanda&Cia?
De openingstijden van La Comanda&Cia kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij La Comanda&Cia?
La Comanda&Cia biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft La Comanda&Cia een dagmenu?
La Comanda&Cia publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met La Comanda&Cia?
U kunt La Comanda&Cia bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van La Comanda&Cia?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend