Coffee & Brunch - restaurante en Castellón de la Plana, Castellón, España

Coffee & Brunch

Een gezellig café waar je kwaliteitskoffie en heerlijke brunch kunt genieten. Perfect voor een ontspannen ochtend of een aangename tijd met vrienden.

Coffee & Brunch - restaurante en Castellón de la Plana, Castellón, España

Over ons

Een gezellig café waar je kwaliteitskoffie en heerlijke brunch kunt genieten. Perfect voor een ontspannen ochtend of een aangename tijd met vrienden.

0

gerechten

0

Categorieën

Bezoek ons

Coffee & Brunch

Castellón de la Plana

Routebeschrijving

Adres

Passeig de Morella, 6, 12006 Castelló de la Plana, Castelló

Castellón de la Plana

Vandaag: 7:30–0:30

Zie openingstijden
Zondag7:30–0:30
Maandag7:30–0:30
Dinsdag7:30–0:30
Woensdag7:30–0:30
Donderdag7:30–0:30
Vrijdag7:30–0:30
Zaterdag7:30–0:30

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Coffee & Brunch zich?
Coffee & Brunch bevindt zich op Passeig de Morella, 6, 12006 Castelló de la Plana, Castelló, Castellón de la Plana. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Coffee & Brunch?
De openingstijden van Coffee & Brunch kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Coffee & Brunch?
Coffee & Brunch biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Coffee & Brunch een dagmenu?
Coffee & Brunch publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.

Bent u de eigenaar van Coffee & Brunch?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend