Cafeteria El Parral - restaurante en Castellón de la Plana, Castellón, España

Cafeteria El Parral

Een traditioneel café in het hart van de stad, waar goed koffie en gastvrij service de ervaring bepalen. Het belichaamt de essentie van een klassieke buurtplek waar vaste klanten zich thuis voelen.

Cafeteria El Parral - restaurante en Castellón de la Plana, Castellón, España

Over ons

Een traditioneel café in het hart van de stad, waar goed koffie en gastvrij service de ervaring bepalen. Het belichaamt de essentie van een klassieke buurtplek waar vaste klanten zich thuis voelen.

0

gerechten

0

Categorieën

Bezoek ons

Cafeteria El Parral

Castellón de la Plana

Routebeschrijving

Adres

Blvd Vicente Blasco Ibáñez, 17, bajo, 12003 Castelló de la Plana, Castellón

Castellón de la Plana

Vandaag: 8:00–22:00

Zie openingstijden
ZondagCerrado
Maandag8:00–22:00
Dinsdag8:00–22:00
Woensdag8:00–22:00
Donderdag8:00–22:00
Vrijdag8:00–22:00
Zaterdag8:00–14:00

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Cafeteria El Parral zich?
Cafeteria El Parral bevindt zich op Blvd Vicente Blasco Ibáñez, 17, bajo, 12003 Castelló de la Plana, Castellón, Castellón de la Plana. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Cafeteria El Parral?
De openingstijden van Cafeteria El Parral kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Cafeteria El Parral?
Cafeteria El Parral biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Cafeteria El Parral een dagmenu?
Cafeteria El Parral publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.

Bent u de eigenaar van Cafeteria El Parral?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend