
La Taberna de la Caracola
Dit authentieke tapasrestaurant is een waar heiligdom voor liefhebbers van Spaanse borrelhapjes, waar mediterrane smaken schitteren in een traditionele, gastvrije sfeer. De kleine porties stellen je in staat een verscheidenheid aan specialiteiten te proeven, van gegarandeerde klassiekers tot meer creatieve aanbiedingen. Perfect voor een gezellig vermout-uurtje, een informeel diner met vrienden of om jezelf onder te dompelen in echte Spaanse eetcultuur.

Over ons
Dit authentieke tapasrestaurant is een waar heiligdom voor liefhebbers van Spaanse borrelhapjes, waar mediterrane smaken schitteren in een traditionele, gastvrije sfeer. De kleine porties stellen je in staat een verscheidenheid aan specialiteiten te proeven, van gegarandeerde klassiekers tot meer creatieve aanbiedingen. Perfect voor een gezellig vermout-uurtje, een informeel diner met vrienden of om jezelf onder te dompelen in echte Spaanse eetcultuur.
gerechten
Categorieën
Bezoek ons
Benicarló
La Taberna de la Caracola
Benicarló
Adres
Plaça del Mercat Vell, 1, 12580 Benicarló, Castelló
Benicarló
Otros restaurantes en Benicarló
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Taberna de la Caracola zich?
Wat zijn de openingstijden van La Taberna de la Caracola?
Kan ik een tafel reserveren bij La Taberna de la Caracola?
Heeft La Taberna de la Caracola een dagmenu?
Bent u de eigenaar van La Taberna de la Caracola?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.