
Restaurante la islita & حلال
Gezellig tapasbar in Alzira met een ontspannen sfeer en hartelijke bediening. Verse ingrediënten en een gevarieerd aanbod maken dit de perfecte plek voor een gezellige avond met vrienden.

Over ons
Gezellig tapasbar in Alzira met een ontspannen sfeer en hartelijke bediening. Verse ingrediënten en een gevarieerd aanbod maken dit de perfecte plek voor een gezellige avond met vrienden.
0
gerechten
0
Categorieën
Bezoek ons
Restaurante la islita & حلال
Alzira
Adres
C. Gerardo Laguía, 46600 Alzira, Valencia
Alzira
Vandaag: 18:00–24:00
Zie openingstijden
Zondag11:00–24:00
Maandag18:00–24:00
Dinsdag11:00–24:00
Woensdag11:00–24:00
Donderdag11:00–24:00
Vrijdag11:00–24:00
Zaterdag11:00–24:00
Otros restaurantes en Alzira
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Restaurante la islita & حلال zich?
Restaurante la islita & حلال bevindt zich op C. Gerardo Laguía, 46600 Alzira, Valencia, Alzira. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Restaurante la islita & حلال?
De openingstijden van Restaurante la islita & حلال kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Restaurante la islita & حلال?
Restaurante la islita & حلال biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Restaurante la islita & حلال een dagmenu?
Restaurante la islita & حلال publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Bent u de eigenaar van Restaurante la islita & حلال?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend