
Asador Brasa y Sabor
Barbecuerestaurant gespecialiseerd in traditionele langzame bereidingsmethoden voor mals en smaakvol vlees. Elk stuk gerookt tot authentieke perfectie. Unieke ervaring voor echte BBQ-liefhebbers.

Over ons
Barbecuerestaurant gespecialiseerd in traditionele langzame bereidingsmethoden voor mals en smaakvol vlees. Elk stuk gerookt tot authentieke perfectie. Unieke ervaring voor echte BBQ-liefhebbers.
0
gerechten
0
Categorieën
Bezoek ons
Asador Brasa y Sabor
Alzira
Adres
Plaça General Dolz, 18, 46600 Alzira, Valencia
Alzira
Contact
633 39 16 21Otros restaurantes en Alzira
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Asador Brasa y Sabor zich?
Asador Brasa y Sabor bevindt zich op Plaça General Dolz, 18, 46600 Alzira, Valencia, Alzira. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Asador Brasa y Sabor?
De openingstijden van Asador Brasa y Sabor kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Asador Brasa y Sabor?
Asador Brasa y Sabor biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Asador Brasa y Sabor een dagmenu?
Asador Brasa y Sabor publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Asador Brasa y Sabor?
U kunt Asador Brasa y Sabor bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Asador Brasa y Sabor?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend