
Bezoek ons
Pasteleria cafe altea
Altea
Adres
Carrer Sant Miguel, 4, 03590 Altea, Alicante, España
Altea
Vandaag: Cerrado
Zie openingstijden
MaandagCerrado
Dinsdag10:00–20:30
Woensdag10:00–20:30
Donderdag10:00–20:30
Vrijdag10:00–20:30
Zaterdag10:00–20:30
Zondag10:00–20:30
Otros restaurantes en Altea
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Pasteleria cafe altea zich?
Pasteleria cafe altea bevindt zich op Carrer Sant Miguel, 4, 03590 Altea, Alicante, España, Altea. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Pasteleria cafe altea?
De openingstijden van Pasteleria cafe altea kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Pasteleria cafe altea?
Pasteleria cafe altea biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Pasteleria cafe altea een dagmenu?
Pasteleria cafe altea publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Bent u de eigenaar van Pasteleria cafe altea?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend