
Bezoek ons
La Greda
Altea
Adres
Passeig del Mediterrani, 15, 03590 Altea, Alicante, España
Altea
Contact
966 94 06 00Vandaag: 10:30–23:00
Zie openingstijden
Maandag10:30–23:00
Dinsdag10:30–23:00
Woensdag10:30–23:00
Donderdag10:30–23:00
Vrijdag10:30–23:00
Zaterdag10:30–23:00
Zondag10:30–23:00
Otros restaurantes en Altea
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Greda zich?
La Greda bevindt zich op Passeig del Mediterrani, 15, 03590 Altea, Alicante, España, Altea. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van La Greda?
De openingstijden van La Greda kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij La Greda?
La Greda biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft La Greda een dagmenu?
La Greda publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met La Greda?
U kunt La Greda bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van La Greda?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend