
Bezoek ons
El Racó
Altea
Adres
Plaça de l'Església, 3, 03590 Altea, Alicante, España
Altea
Contact
965 84 43 02Vandaag: 10:00–18:00
Zie openingstijden
Maandag10:00–18:00
Dinsdag10:00–18:00
Woensdag10:00–18:00
Donderdag10:00–18:00
Vrijdag10:00–1:30
Zaterdag10:00–1:30
Zondag10:00–18:00
Otros restaurantes en Altea
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt El Racó zich?
El Racó bevindt zich op Plaça de l'Església, 3, 03590 Altea, Alicante, España, Altea. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van El Racó?
De openingstijden van El Racó kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij El Racó?
El Racó biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft El Racó een dagmenu?
El Racó publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met El Racó?
U kunt El Racó bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van El Racó?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend