
Bezoek ons
Cafetería-Heladería Aquarium
Alicante
Adres
Pl. Nueva, 14, 03001 Alicante (Alacant), Alicante, España
Alicante
Contact
965 20 04 65Vandaag: 9:00–23:00
Zie openingstijden
Maandag9:00–23:00
Dinsdag9:00–23:00
Woensdag9:00–23:00
Donderdag9:00–23:00
Vrijdag9:00–23:00
Zaterdag9:00–23:00
Zondag9:00–23:00
Otros restaurantes en Alicante
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Cafetería-Heladería Aquarium zich?
Cafetería-Heladería Aquarium bevindt zich op Pl. Nueva, 14, 03001 Alicante (Alacant), Alicante, España, Alicante. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Cafetería-Heladería Aquarium?
De openingstijden van Cafetería-Heladería Aquarium kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Cafetería-Heladería Aquarium?
Cafetería-Heladería Aquarium biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Cafetería-Heladería Aquarium een dagmenu?
Cafetería-Heladería Aquarium publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Cafetería-Heladería Aquarium?
U kunt Cafetería-Heladería Aquarium bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Cafetería-Heladería Aquarium?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend