
Restaurante San antoni
San Antoni serveert authentieke traditionele Spaanse keuken met recepten die van generatie op generatie zijn doorgegeven. Het menu biedt klassieke gerechten met kwaliteitsingrediënten, van verse zeevruchten tot hartige huisgemaakt specialiteiten. In een warme, gastvrije sfeer beleeft u echte Spaanse gastvrijheid en culinaire traditie.

Over ons
San Antoni serveert authentieke traditionele Spaanse keuken met recepten die van generatie op generatie zijn doorgegeven. Het menu biedt klassieke gerechten met kwaliteitsingrediënten, van verse zeevruchten tot hartige huisgemaakt specialiteiten. In een warme, gastvrije sfeer beleeft u echte Spaanse gastvrijheid en culinaire traditie.
gerechten
Categorieën
Foto's & Menu
Ontdek Restaurante San antoni in beeld
Bezoek ons
Alcossebre
Restaurante San antoni
Alcossebre
Adres
Cam. de Campas, 12579 Alcossebre, Castellón
Alcossebre
Contact
642 88 03 27Otros restaurantes en Alcossebre
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Restaurante San antoni zich?
Wat zijn de openingstijden van Restaurante San antoni?
Kan ik een tafel reserveren bij Restaurante San antoni?
Heeft Restaurante San antoni een dagmenu?
Hoe kan ik contact opnemen met Restaurante San antoni?
Bent u de eigenaar van Restaurante San antoni?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

