El Quinto Pino - restaurante en Alcossebre, Castellón, España

El Quinto Pino

El Quinto Pino is dé plek voor heerlijke eten om mee te nemen in Alcossebre. Elk gerecht wordt zorgvuldig en met liefde bereid, met aandacht voor authentieke smaak en lokale ingrediënten van goede kwaliteit. Dit is de ideale keuze voor wie geen tijd heeft voor lange restaurantbezoeken, maar wel wil genieten van echte kwaliteit, volle smaak en vertrouwde, smakelijke huiskost zonder compromissen.

El Quinto Pino - restaurante en Alcossebre, Castellón, España

Over ons

El Quinto Pino is dé plek voor heerlijke eten om mee te nemen in Alcossebre. Elk gerecht wordt zorgvuldig en met liefde bereid, met aandacht voor authentieke smaak en lokale ingrediënten van goede kwaliteit. Dit is de ideale keuze voor wie geen tijd heeft voor lange restaurantbezoeken, maar wel wil genieten van echte kwaliteit, volle smaak en vertrouwde, smakelijke huiskost zonder compromissen.

8

gerechten

1

Categorieën

Foto's & Menu

Ontdek El Quinto Pino in beeld

Bezoek ons

El Quinto Pino

Alcossebre

Routebeschrijving

Adres

Pl. Constitucion, 1, 12579 Alcossebre, Castellón

Alcossebre

Vandaag: 9:00–14:00

Zie openingstijden
Zondag9:00–14:00
Maandag9:00–14:00
Dinsdag9:00–14:00
Woensdag9:00–14:00
Donderdag9:00–14:00
Vrijdag9:00–14:00
Zaterdag9:00–14:00
Zie menu

Klaar om te bestellen?

Ontdek ons volledige menu met al onze gerechten

Zie menu

Veelgestelde vragen

Hoe kan ik het menu van El Quinto Pino bekijken?
U kunt het volledige menu van El Quinto Pino op deze pagina bekijken. Klik op "Zie menu" om alle categorieën en gerechten te verkennen. Het menu is beschikbaar in het Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Waar bevindt El Quinto Pino zich?
El Quinto Pino bevindt zich op Pl. Constitucion, 1, 12579 Alcossebre, Castellón, Alcossebre. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van El Quinto Pino?
De openingstijden van El Quinto Pino kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij El Quinto Pino?
El Quinto Pino biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
In welke talen is het menu beschikbaar?
Het menu van El Quinto Pino is beschikbaar in 5 talen: Spaans, Engels, Frans, Duits en Nederlands.
Heeft El Quinto Pino een dagmenu?
El Quinto Pino publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met El Quinto Pino?
U kunt El Quinto Pino bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.

Bent u de eigenaar van El Quinto Pino?

Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.

Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend