
Bezoek ons
La Chalá
Alcoi
Adres
Plaça de Dins, 3, 1, 03801 Alcoi, Alicante, España
Alcoi
Contact
658 61 26 27Vandaag: Cerrado
Zie openingstijden
MaandagCerrado
DinsdagCerrado
WoensdagCerrado
Donderdag12:00–1:00
Vrijdag12:00–1:00
Zaterdag12:00–1:00
Zondag11:00–16:00
Otros restaurantes en Alcoi
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt La Chalá zich?
La Chalá bevindt zich op Plaça de Dins, 3, 1, 03801 Alcoi, Alicante, España, Alcoi. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van La Chalá?
De openingstijden van La Chalá kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij La Chalá?
La Chalá biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft La Chalá een dagmenu?
La Chalá publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met La Chalá?
U kunt La Chalá bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van La Chalá?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend