
Bezoek ons
Luzia la Santa
Alcalà de Xivert
Adres
Carrer de Santa Llúcia d'Alcossebre, 5, 12579 Alcossebre, Castelló, España
Alcalà de Xivert
Contact
694 65 78 62Website
luzialasanta.comOtros restaurantes en Alcalà de Xivert
Ver todos →Veelgestelde vragen
Waar bevindt Luzia la Santa zich?
Luzia la Santa bevindt zich op Carrer de Santa Llúcia d'Alcossebre, 5, 12579 Alcossebre, Castelló, España, Alcalà de Xivert. U kunt de locatie op de kaart op deze pagina zien of klik op "Routebeschrijving".
Wat zijn de openingstijden van Luzia la Santa?
De openingstijden van Luzia la Santa kunnen per dag verschillen. Bekijk het gedeelte "Openingstijden" op deze pagina.
Kan ik een tafel reserveren bij Luzia la Santa?
Luzia la Santa biedt momenteel geen online reserveringen aan. Wij raden aan om het restaurant direct te bellen.
Heeft Luzia la Santa een dagmenu?
Luzia la Santa publiceert momenteel geen dagmenu op dit platform. Neem contact op met het restaurant voor meer informatie.
Hoe kan ik contact opnemen met Luzia la Santa?
U kunt Luzia la Santa bereiken per telefoon of WhatsApp direct vanaf deze pagina.
Bent u de eigenaar van Luzia la Santa?
Claim uw restaurant gratis en begin vandaag nog met het beheren van uw digitale aanwezigheid.
Digitaal menu in 5 talen
Aangepaste QR-codes
Online reserveringen 24/7
Statistieken & zichtbaarheid
Mijn restaurant claimen
Gratis instellingVrijblijvend